Картини розмальовки за номерами. Що це?

Напевно багато хто з нас рано чи пізно замислюються над тим, чому вони не володіють здатностю красиво співати, грати на фортепіано, складати музику, як великі композитори або писати картини. Ось дивишся часом на «пастельні» шедеври Клода Моне, і замислюєшся над тим, як було б чудово отримати подібний подарунок долі - навчитися малювати, відчувати гру фарб, бачити найменші дрібниці, з яких і складається неймовірно зачаровуюча картина. Звичайно ж, що б прикрасити своє житло оригінальним витвором мистецтва, не обов'язково малювати, можна просто купити картину на виставці або в магазині. Але як же бути, якщо невблаганне бажання створити щось своїми руками не дає нам спокою? Адже не кожен хоче задовольнятися тим, що можна купити, багато хто прагне створити шедевр власноруч, але схильності до малювання, при цьому, на жаль не мають. І якщо кілька десятків років тому це було неможливим, то сьогодні ви без особливих зусиль зможете самі створити, як репродукцію знаменитої картини, так і самий звичайний, але не менш привабливий пейзаж.
Сьогодні ми вже можемо втілити свої мрії в реальність завдяки неймовірно цікавого винаходу - картинам за номерами, які є порівняно новим видом творчості. І так, з чого ж усе починалося?


Коли більшість країн Європи намагалися прийти до тями після Другої Світової Війни, у Америки були зовсім інші турботи. А точніше сказати, вона була в якомусь творчому пошуку, який торкнувся і директора компанії, що виробляє фарби. Якось, один з художників, що працює на тій самій фабриці, подав ідею розмальовки картин за номерами. Трохи дивно звучала його пропозиція, особливо в очах колег, тому як творчі люди абсолютно не бачили сенсу в такій розмальовці, та ще й по номерах. Але власник Макс Клейн підхопив цю ідею і вже в 1951 році, оригінальні набори «розмальовки за номерами» надійшли у продаж під торговою маркою «Craft Master». Ось так от, самий звичайний художник, завдяки своїй ідеї ощасливив жителів Америки і дав їм можливість доторкнутися до мистецтва. Про це свідчать продажі, адже за 3 роки було продано близько 12 - ти мільйонів комплектів картин за номерами. Популярність цього виду проведення дозвілля дуже легко пояснити, адже тепер кожен, хто навіть не знає, як тримати в руках пензлик, міг з легкістю намалювати будь-яку картину. Хоча більшість критиків тих часів продовжували вважати такий вид малювання повною нісенітницею, а людей, які цьому віддавалися - неробами, набори продовжували розкуповуватися з шаленою швидкістю і через деякий час, навіть найзатятіші скептики переконалися в тому, що картини розмальовки за номерами дійсно затребувані і популярні . Ще б пак, таке хобі не може не привернути своєю зручністю та простотою.


Сьогодні і у нас є можливість застосувати цю практику на собі, варто лише купити картину по цифрах, і через кілька днів ви вже зможете насолоджуватися своїм шедевром. До того ж, це прекрасне доповнення до вашого інтер'єру. Крім того, що ви отримаєте від процесу моральне задоволення, у вас з'явитися можливість перетворити кімнату. До слова кажучи, в перших наборах для творчості, які були випущені в Америці, була невелика брошура, в якій був опис того, як правильно підбирати місце для картин.


Продаж картин за номерами і сьогодні має дуже велику популярність. Величезний асортимент різноманітних малюнків задовольнять смак будь-якого споживача. Якщо ви зайшли на наш сайт, то напевно вже встигли переконатися в тому, що вибір дійсно великий. Тут ви можете купити картину недорого, але отримати при цьому задоволення від малювання, яке не купиш ні за які гроші. Якщо ви творча особистість і хочете мати в своєму будинку щось особливе, малювання по цифрам саме для вас. Це прекрасний подарунок рідним і близьким, який завжди їм буде нагадувати про ваше тепло та увагу.

 
Швидке замовлення:
+380
Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Написати нам:Реєстрація: